Доставка та Оплата

Ми надаємо можливість самостійно забрати товар з нашого офісу. Щоб забрати товар самостійно - узгодьте час Вашого візиту з менеджером при оформленні замовлення.

Доставка нашим автотранспортом

При замовленні нашої техніки,  покупець може отримати його нашим автотранспортом прямо у себе вдома або іншому місці, за бажанням клієнта. При цьому, щоб здійснити оплату, не потрібно їхати до нас в офіс або терміново бігти до найближчого відділення банку, а зробити це можна безпосередньо при отриманні трактора. Ми здійснюємо  безкоштовну доставку техніки по Черкаській області та прилеглих до неї областях.

Шановні покупці, вартість доставки в ваш населений пункт службами домтавки завжди уточнюйте в кур'єрській службі, так як умови доставки і тарифи на перевезення у різних служб різні - зробити це можете на їх сайтах.

Доставка оплачується клієнтом перевізнику як за фактом отримання товару (післяплатою) так і за передоплатою.

Оплата

готівкова:

  • за місцем доставки нашим транспортом;
  • у нас в офісі;

безготівкова:

фізичні особи можуть оплатити замовлення через касу будь-якого банку по території України. Оплата відбувається по висланої рахунку-фактурі або на платіжну карту безготівковим переказом в банку "Приват". Товар передається в службу доставки після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок.Создание сайтов