Культиватор КУ 3-70

Культиватор міжрядний призначений для довсходової і післясходової обробки рядкових просапних культур - прополки, підгортання чи культивації, залежно від встановлених робочих органів. Комплекти підрізаючих лап або окучників встановлюються окремими секціями. Кожна секція оснащена спрямовуючим колесом і підпружиненим параллелограммним механізмом, що дозволяє з максимальною точністю відстежувати рельєф ґрунту в кожному окремому рядку і забезпечити задану глибину обробки. Відстань між робочими органами та між секціями, а також глибина обробки і сила тиску кожної секції на ґрунт легко регулюються.

Купити культиватор міжрядний КУ 3-70 можна по всій території України через наших офіційних представників, або замовити через спеціальну форму зворотнього зв’язку в розділі "Контакти". На дане навісне обладнання дається гарантійний строк експлуатації 1 рік.
Типнавісний
Кількість оброблюваних міжрядь, шт3
Ширина оброблюваних міжрядь , мм500 - 700
Глибина обробки , мм50 - 120
Кількість стрельчатих лап, шт3
Кількість лап - бритв, ш6
Кількість окучників , шт3 *
Продуктивність, га/год2 - 4
Потужність трактора, що агрегатується, к.с.12 - 25
Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм1000 х 1500 х 950
Вага, кг81
 
* Опція (продається окремо)
 
Підгортач — призначений для утворення гребня по осі рядка, знищення бур'яну на дні борозни та засипання бур'яну у захисних зонах. Застосовується для догляду за пропашними культурами: кукурудзи, соняшника, картоплі, буряку, томатів, тощо. 

Новинки