Культиватор універсальний КУ 1,6 У

Культиватор універсальний посилений використовується як для загальної суцільної, так і для міжрядної обробки ґрунту. При передпосівній підготовці розпушує і вирівнює верхній шар ґрунту, знищує бур'яни за допомогою підрізних стрілчастих лап. З метою кращого вирівнювання поверхні та забезпечення висоти гребенів розпушеному ґрунту не більше 3-4 см, культиватор додатково обладнаний 3-точковими кріпленнями для зубчастих борін або катків. При встановленні окучників замість лап може використовуватися для підгортання та створення гребня по осі кожного рядка, знищення бур'янів на дні борозни і засипання бур'янів у захисній зоні, а також для нарізування поливних борозен. Рама плоска суцільнозварна, з винесеним посиленним кріпленням. Глибина обробки оперативно регулюється зміною кута нахилу балок кріплення опорних коліс.
   
Купити культиватор універсальний КУ-1,6У можна по всій території України через наших офіційних представників, або замовити через спеціальну форму зворотнього зв’язку в розділі "Контакти". На дане навісне обладнання дається гарантійний строк експлуатації 1 рік.
Типнавісний
Ширина захвату, м1,6
Глибина обробки, мм60 - 120
Кількість окучників, шт3 *
Продуктивність , га / год1,1 - 2,0
Кількість стільчатих лап, шт7
Ширина стрільчатої лапи, мм270
Кількість оброблюваних міжрядь, шт3
Ширина оброблюваних міжрядь, мм500 - 700
Потужність трактора, що агрегатується, к.с.16 - 22
Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм1010 х 1705 х 1050
Вага, кг117,5
 
* Опція (продається окремо)
 
 Підгортач — призначений для утворення гребня по осі рядка, знищення бур'яну на дні борозни та засипання бур'яну у захисних зонах.

Новинки