Культиватор універсальний КУ 1,6

Культиватор універсальний використовується для суцільної і міжрядної обробки. При загальній передпосівній підготовці ґрунту розпушує, перемішує і вирівнює верхній шар ґрунту, знищує бур'яни. При встановленні окучників замість стрілчастих підрізаючих лап типу КПС, може використовуватися для підгортання та створення гребеня по осі кожного рядка, знищення сорняків на дні борозни і засипання бур'янів у захисній зоні, а також для нарізування поливних борозен. Рама плоска суцільнозварна з труби квадратного перетину. Глибина обробки встановлюєсться регулюванням положення опорних катків. Рекомендована швидкість руху 9-12 км/год.
   
Купити культиватор універсальний КУ-1,6 можна по всій території України через наших офіційних представників, або замовити через спеціальну форму зворотнього зв’язку в розділі "Контакти". На дане навісне обладнання дається гарантійний строк експлуатації 1 рік.
Типнавісний
Ширина захвату, м1,6
Глибина обробки, мм50 - 120
Кількість окучників, шт3 *
Продуктивність , га / год1,1 - 2,0
Кількість стільчатих лап, шт7
Ширина стрільчатої лапи, мм270
Кількість оброблюваних міжрядь, шт3
Ширина оброблюваних міжрядь, мм500 - 700
Потужність трактора, що агрегатується, к.с.12 - 25
Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм680 х 1600 х 880
Вага, кг75
 
* Опція (продається окремо)
 Підгортач — призначений для утворення гребня по осі рядка, знищення бур'яну на дні борозни та засипання бур'яну у захисних зонах.

Новинки