СТАТТІ ТА ОБЗОРИ

Трактори DW: висока якість без переплат


Бренд та ціна – це перше, на що сьогодні звертає увагу українець, який хоче купити трактор. «У сусіда Донгфенг. Марка відома, начебто…», «У кума Фотон, отой, що вже давно продається...». У всіх свої аргументи щодо вибору. Але як щодо ціни? Який трактор вибрати, щоб мав характеристики більшості розкручених брендів, але щоб ціна не кусалася?
 
Саме ця вигода дозволяє мати трактор, який за основним функціоналом – потужністю і тягловими характеристиками – не поступається відомим брендам, таким як Dongfeng, Jinma, Foton тощо.
 
Давайте подивимось на двигун. У моделей DW 240–244 – це надійний, потужний КМ385ВТ. Тобто точно такий, як у всіх вищезазначених марок. КПП трактора DW 244AHT/AHTX/ATM DW 404D/DC така ж, як у Foton!  Але при цьому ціна DW на 20–30 % (!) нижча.
 
Серед інших виграшних особливостей тракторів DW 404 D/DC та  DW 244AHT/AHTX/ATM  – великі колеса, роздільні гальма задніх коліс, надзвичайно комфортне сидіння водія на амортизаторі з підлокітниками, високий кліренс, зручне розташування систем управління. 
 
Серед беззаперечних переваг:
  • просторе місце оператора,
  • вантажі задніх коліс,
  • крила передніх коліс,
  • вимикач маси,
  • задня додаткова фара.
Є покажчик тиску масла, покажчик температури охолоджуючої рідини, покажчик рівня палива, лічильник мотогодин, амперметр (5 покажчиків на панелі приладів), електрична розетка для причепа, 2 гідравлічних виходи зі швидкороз'ємними муфтами, 2 незалежних шестерних насос謬¬ для роботи навісного механізму та гідравліки руля.
 
Згадаємо ще лінзовану оптику, світлодіодні передні поворотники, бокові подовжувачі задніх крил та ще багато корисного!  При цьому коштує DW відчутно дешевше. Ціна на популярні моделі стартує від 49 500 грн. Тобто ви реально заощаджуєте до 20–30%, про які ми говорили вище!
 
Єдина марка, до якої DW ще не дотягнувся за характеристиками, функціоналом, ергономікою – це ДТЗ. Але це вже трактори преміум-класу, вони і коштують справедливо дорожче. 
 
Модифікації DW – DW 160LXL, DW 244ATM, DW 244АНТ, DW 244AHTX,  DW 244DC, DW 404D/DC та інші – приваблюють увагу і ціною, і якістю. Це надійні, просунуті, мультифункціональні моделі, розраховані на довготривалу експлуатацію у складних умовах.
 
Як наочно бачимо, трактори DW мають аналогічні технічні характеристики, які притаманні Dongfeng, Jinma, Foton та іншим відомим маркам.
 
У цьому контексті згадується анекдот, коли клієнт питає в таксиста «А чому на вашому таксі шашечки намальовані не яскраво?». На що дотепний водій відповідає: «А вам «шашечки» треба, чи все-таки їхати?».
 
Так і тут: якщо господарю більш важлива не «розкрученість» бренду, а реальні технічні показники – то як справедливо запитують у рекламі – «Навіщо платити більше?».
 
Виправдане виключення з цього списку –  це трактори DTZ, про які ми згадали вище. Там ціна зумовлена збільшеним на 30% об’ємом двигуна (наприклад у моделі 5244НРХ), досконалою реверсною коробкою передач 9+9, підвищеним рівнем комфорту для водія та високою гарантією (2 роки!). Тобто в цьому випадку добре розумієш, за що платиш.
 
Але якщо до DTZ «не дотягує» бюджет, обов’язково зверніть увагу на трактори DW! На сьогодні це приклад відмінної якості та ціни, яка не б’є по бюджету і повністю виправдана характеристиками, закладеними виробником. Залишається одне – брати і працювати! І не платити більше.

Джерело: ​dtz.ua​​​